ET48300005 Kesintisiz güç kaynağı ve dış kabin için gömülü güç sistemi
Sertifika
Çin ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— Anthony
—— Manish
1 numuneden 45 sete, 76 sete, 200 sete kadar kademeli olarak güçlü bir güven oluşturduk.
—— Parmar
Klima bir buçuk yıldır çalışıyor.
—— Luis Alberto
Kutular harika, ondan mutluyuz.
—— Andrej Sliachin
Bize her zaman iyi bir öneri ve çözüm sağlayabilir, çok minnettarız.
—— NELSON
Ben sohbet şimdi
Büyük resim :  ET48300005 Kesintisiz güç kaynağı ve dış kabin için gömülü güç sistemi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin (Anakara)
Marka adı: ESTEL
Sertifika: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC
Model numarası: ET48300-005
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 715-4286 usd
Ambalaj bilgileri: karton/tahta sandık
Teslim süresi: 20-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Paypal
Yetenek temini: Ayda 20.000 set
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: ET48300-005 Giriş Modu: 220VAC tek fazlı
Giriş kapasitesi: 1×100A/2P Çıkış voltajı: -43 ~ -58VDC, Nominal Değer: -53.5VDC
Maksimum Kapasite: 18kW İletişim portu: Rs485, SNMP
Vurgulamak:
UPS için Gömülü Güç Sistemi
Telekom Güç Sistemi dış kabini
Kesintisiz Güç Kaynağı gömülü sistemi
ET48300-005 Dahili DC Güç Sistemi Giriş
ET48300-005 alt raf güç kaynağı, lif ve mikrodalga iletiminin, erişim cihazlarının ve anahtarların kritik uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için kompakt bir 5U yüksekliği tasarlamasına sahiptir.Sistem 300A maksimum güç kapasitesine sahiptir.Kablolar MCB'ler ve otobüs çubuğu ile ön taraftan erişilebilir.
Temel Özellikler
  • Standart 19 inçlik genişlik: Geniş kullanım için uyumluluğu sağlar.
  • Kompakt 5U Yükseklik: Yer tasarrufu ve kurulum maliyetlerini azaltır.
  • Ön çalıştırma ve kablo erişimi: Estetik çekiciliği ve güvenli bakım sağlar.
  • Sıcak değiştirilebilir düzleyici ve denetleyici: kolay ve hızlı çevrimiçi bakım sağlar.
  • Geniş giriş voltaj aralığı (85-300Vac): Çeşitli elektrik şebekesi koşullarına uyarlanır.
Uygulama Senaryoları
  • Kablosuz baz istasyonları
  • İletişim ağları
  • Şirketler için iletişim ağları
Özellikler
Türü Sistem
Boyut 482.0(W) × 350.0(D) × 5U(H)
Ağırlık ≤25kg (düzleştiriciler olmadan)
Soğutma Modu Doğal soğutma
Kurulum Kipi 19 inçlik bir raf üzerine veya dolaba yerleştirilmiştir.
Kablolama Modu Üst giriş ve üst çıkış
Bakım Modu Ön bakım, modül sınıfı değişimini destekler
Koruma seviyesi IP20
AC dağılımı
  • Girdi Modu: 220VAC tek fazlı
  • Giriş Kapasitesi: 1 × 100A/2P
  • Girdi Sıklığı: 45~65Hz (not değeri: 50Hz/60Hz)
  • AC SPD: 20kA/40kA, 8/20μs
DC Dağıtım
  • Çıkış Voltajı: -43 ila -58VDC (ad değer: -53.5VDC)
  • Maksimum Kapasite: 18kW
  • Pil kesici: 2 × 125A (1 kutup)
  • Yük kırıcıları:
    • LVD: 32A (1 kutup) × 2 + 40A (1 kutup) × 2 + 63A (1 kutup) × 3
    • BLVD: 6A (1 kutup) × 2 + 10A (1 kutup) × 2 + 16A (1 kutup) × 2
  • Düzleştiricinin Giriş Voltajı: 85VAC'dan 300VAC'ya kadar (220VAC nominal)
  • Verimlilik: >96%
  • Adlık Güç: 3000W (176~300VAC)
  • Çalışma sıcaklığı: -40°C'den +75°C'ye kadar (tam çıkış 50°C'nin altında)
  • Boyut: 106.5mm(W) × 286mm(D) × 41.5mm ((1U/H)
  • Ağırlık: ≤2kg
  • Soğutma Modu: Zorla soğutma
  • Güç faktörü: ≥0.99
  • THD% ≤ 5
Kontrolör
  • Sinyal Girişi: 4 AI (3 pil sıcaklığı, 1 ortam sıcaklığı), 7 DI (SPD, 6 ortak DI)
  • Alarm çıkışı: 6 kuru temas
  • İletişim Limanı: RS485, SNMP
  • Ekran KipiLCD:
Çevre
  • Depolama sıcaklığı: -40°C - +70°C