Ana sayfa

Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd

şirket Profili

Tanıtım

 

Çin'de bulunan Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co., Ltd, dış mekan telekom baz istasyonu için entegre dış mekan telekom dolabı ve sıcaklık kontrol çözümlerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Bilim ve teknolojide yenilikçi bir şirket olarak telekomünikasyon ekipmanlarının Ar-Ge, üretim ve satışını yapıyoruz.Estel, müşterilerin özel ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilen, teknik ve yönetim uzmanlarından oluşan köklü bir ekibe sahiptir.

 

Baz istasyonuna entegre çözümler ve ürünler, dış mekan entegre telekom ekipman dolabı, akü kabini, RRU kabini, güç kaynağı kabini, çevre izleme sistemi, TEC peltier klima, AC220V kompresörlü klima, DC48V değişken frekanslı klima, ısı eşanjörü, doğrultucu, UPS'i içerir. , gömülü telekom güç sistemi vb. Yukarıdaki tüm çözümler ve ürünler özel olarak üretilebilir.

 

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz Çin'in her yerine dağıtıldı.Başlıca yerli müşterilerimiz China Telecom, China Mobile, China Unicom, State Grid, Shenzhen / Beijing Metro ve Huawei / ZTE vb.'dir. Ayrıca ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Amerika, Güneydoğu Asya'ya ihraç edilmiştir. Afrika, Avustralya, Orta Doğu ülkeleri vb.

 

“Önce Müşteri, Önce Kalite” her zaman ilkemizdir.ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, CE, UL, FCC vb. Gibi birçok sertifikaya sahibiz. Çin'de bir telekom entegre çözümler / enerji tasarrufu sistem entegratörü olarak, Teknoloji rekabet gücü, yönetim rekabeti, hizmet rekabeti ve fiyat rekabeti konularında güçlü avantajlarımız var. .Dünya çapında farklı projelerin tasarım, üretim ve uygulamasında uzun yıllara dayanan deneyimler sayesinde büyük bir itibar kazandık.Profesyonel tekniğe ve sıkı kalite kontrolüne güvenerek, dünya çapındaki saygın müşterilerimize sürekli olarak yüksek maliyetli ürünler ve çözümler sunacağız.Müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Şirket Yeteneği

Takas marketi

 

Ana marketler Toplam gelir (%)
İç pazar %50,00
Afrika %15.00
Güneydoğu Asya %10,00
Güney Amerika %5.00
Orta Amerika %5.00
Avustralya %3,00
Orta Doğu %3,00
Kuzey Amerika %2.00
Güney Avrupa %2.00
Doğu Avrupa %1,50
Kuzey Avrupa %1.00
Batı Avrupa %1.00
Güney Asya %1.00
Doğu Asya %0.50

 

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 2Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

 

 

 

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 4

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd şirket Profili 5

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1. Aldatma

 

ESTEL, 2002 yılında, bağımsız araştırma ve geliştirme, dış mekan entegre telekom ekipman kabini, akü kabini, RRU kabini, güç kaynağı kabini, çevre izleme sistemi, TEC peltier klima, AC220V kompresörlü klima, DC48V değişken frekans üretimi ve satışına adanmış olarak kurulmuştur. klima, ısı eşanjörü, doğrultucu, UPS, gömülü telekom güç sistemi vb. Yurt içi ve yurt dışı dış mekan telekom baz istasyonu için profesyonel enerji tasarruflu sıcaklık kontrol çözümleri sunmaya odaklanıyoruz.

 

Bir Ar-Ge Merkezi ve seksenden fazla ulusal patent ile ESTEL, eksiksiz bir ürün yelpazesi oluşturmuştur - toplamda 200'den fazla tür.Her zaman teknoloji yeniliğine ve mükemmel ürün performansına odaklanıyoruz.Farklı pazarlardaki bol deneyimimize dayanarak, gereksinimlerinizi rekabetçi fiyat, kaliteli, zamanında teslimat ve mükemmel hizmet ile yerine getireceğimize dair güçlü bir güvenimiz var.

 

14 yıllık gelişme ile ESTEL, dış mekan telekom kabine çözümlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri haline geldi.

 

2. Geliştirme Etkinlikleri

 

2002: ESTEL kuruldu.

 

2003: Baz istasyonu amplifikatörü CHINA TELECOM'a satıldı.

 

2007: Araştırılan ve geliştirilen enerji tasarruflu havalandırma sistemi

 

2009: Dış mekan telekom kabini için araştırılmış ve geliştirilmiş ısı borulu ısı eşanjörü

 

2010: Dış mekan telekom kabini için araştırılmış ve geliştirilmiş değişken frekanslı enerji tasarruflu klima.Çin Unicom Fuzhou Şubesinde başarıyla bir laboratuvar kurdu.

 

2012: 4G baz istasyonu deneme istasyonu inşaatına katıldı

 

2013: Ödüllü “Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi”

 

2016: Tamamlanmış anonim şirket dönüşümü

Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : ESTEL

No. Çalışanları : 101~200

Yıllık satış : 15 Million-20 Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd Sertifikalar